Milujem zdravý životný štýl

Je prospešné zájsť si do fitka raz za týždeň, no absolvovať tréning každý deň je už považované za koníček. Milovať svoje zdravie je jednou z najoceňovanejších vecí, a tak je toto hobby určite prínosom. Nebaví vás fotografovať, ale chcete zo sebou niečo začať robiť? Toto môže byť váš splnený sen a zároveň cesta za lepším zdravím a výkonnosťou. Zlepšiť si kondíciu trvá však nejaký ten čas, ale v konečnom dôsledku je človek na seba pyšný a cíti sa ako znovuzrodený. Po schodoch zrazu uvidíte rozdiel schodoch – už nikdy nebudete zadychčaní, ako po maratóne.

činka

Niektorí ľudia berú tento nezištný druh koníčka jednoducho, iní z neho vybudujú niečo viac. Dostať sa na mnohé fitnessové a body-buildingové  súťaže je beh na dlhú trať. Odnášate si viac driny a skoro všetok voľný čas venujete prísnym jedálničkom, každodenným tréningom, ktoré navyše môžu byť aj dvojfázové. Lenže človeku, ktorého takýto smer baví nič nezakážete. Svet svalnatých mužov a žien sa niekedy skoro vôbec nelíši, pretože im ide vždy o rovnaký cieľ. Vybojovať si prvé miesto s perfektne vyformovaným telom. Na toto však potrebujete nielen svaly, ale aj hlavu. Silná motivácia a oddanosť športu býva ťažkým skutočne ťažkým orieškom!

joga

Bežní ľudia si však na súťaže nepotrpia a ide im len o zhodenie nadbytočných kíl a formovanie postavy do plaviek. ženy chcú byť štíhle a mať okrúhle zadočky, muži mať dokonale „vysekané“ brucho a veľké bicepsy. život s človekom, ktorý má takýto čoraz vyhľadávanejší koníček je ťažší, pretože predstavuje aj schopnosť byť trpezlivým a podporovať ho v jeho rozhodnutiach. športovci majú radi zdravú stravu, na ktorú si budete musieť zvyknúť, a budete sa ju musieť naučiť aj navariť, čo nemusí byť také zlé, no nie každému chutí losos so zeleninou pripravený na pare. Svoje koníčky máme radi, často sa ich nechceme vzdať, no nedovoľme im, aby nám prerástli cez hlavu!

4.3/5 - (3 votes)